Skocz do zawartości

flash5 interfejs i ogulnie o niej


kamil15

Rekomendowane odpowiedzi

witam pare dni temu kupilem apartury flash5 kupilem do niej interfejs i potrzebbuje jakiegos dobrego symulatora bo jestem poczatkujacy moze by mi ktos wyslal plikiem albo na mejla ,

 

prosil bym bardzo o jakis byle nie FMS BO NATYM SIE NIEDA NAUCZYC LATAC

 

jezeli by ktos mial jakis prosze o wiadomosc moje gg 2213742

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle nie FMS BO NATYM SIE NIEDA NAUCZYC LATAC

Dlaczego twierdzisz, że na FMS'ie nia da się nauczyć latać? Ja akurat nauczyłem się :) Chodzi przecież głównie o wyrobienie odpowiednich odruchów. Dalsza nauka to odpowiednio wybrany pierwszy model.

Zerknij jeszcze na symulator RAS

 

Edit: pisałem jednocześnie z Krzyśkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: czy zadałeś sobie odrobinę trudu i przeczytałeś przynajmniej raz to, co napisałeś, ze szczególnym uwzględnieniem tematu??? :evil:

 

FMS BO NATYM SIE NIEDA NAUCZYC LATAC

Po drugie: uwielbiam takie opinie.

Cobra się nauczył, ja się nauczyłem, mój brat się nauczył... pewnie wielu innych mogłoby się tu dopisać. Skoro model w FMS nie lata tak, jak sobie życzysz, to może to tylko i wyłącznie twoja wina? Na zachętę dodam, że latanie prawdzim

wym modelem jest o wiele trudniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jak koledzy powyżej nauczyłem się podstawowych nawyków na FMS.Proponuje sprawdzić ustawienia kalibracji-jeśli nie wy kalibrowałeś to model będzie wariował.

Ja proponuję następującą naukę latania na FMS-jeśli będziesz umiał zrobić parę kółek, jakąś małą akrobacje(loty plecowe itp.), i wylądujesz w obrębie pasa startowego-aby model nie wyjechał poza :wink: -WSZYSTKIMI DOSTĘPNYMI MODELAMI-to możesz przesiąść się na prawdziwy model :D .Ja tak zrobiłem i do tej pory nie zaliczyłem kreta a trochę już wylatałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.