Skocz do zawartości

Durafly Zephyr V-70 - Co Wy na to? Opinie.


latacz_86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przeglądając dziś stronę "królewskiego hobby" napotkałem na taką pozycję. Mianowicie "Durafly Zephyr V-70".

http://www.hobbyking...533mm_PNF_.html

Ciekawy design, mocny silnik (amerykanie z filmiku z YT polecieli nim 78 mph = 125 kmh -> o ile usłyszałem, że mierzyli w mph) z dobrym brzmieniem, prawie jak każdy motoszybowiec wytrzymały na ubijanie kretów (to ich opinia).

 

Zestaw bez aparaturki i pakietu, a także bez ładowarki. --> Cena 140$, czyli około 440zł.

 

Kilka słów ode mnie na temat Zephyr V-70:

 

Na zagranicznych forach przeczytałem, że model jest w fazie testów. Teraz już w sprzedaży. Nie ma do niego części w sprzedaży na HK. Co świadczy, że czekają jakie będzie zainteresowanie, a potem może wrzucą na sklep części. Jeden z Panów testujących to "cacko" w filmie na YT nazwał je krótko i niezbyt cenzuralnie w j. angielskim "cr#@*p". Drugi z kolegów modelarzy z dalekiej Korei Płd. napisał, że do modelu włazi co najwyżej pakiet 2600 mAh, kiedy to w sklepie jest napisane, że wchodzą pakiety od 3300 mAh do 3600 mAh. Ja osobiście oglądałem kilka filmów na YT z Zephyr'em V-70 i widziałem jak ludzie niemalże na siłę wciskają tam pakiet. Już nie wiem dokładnie jaki. W kabinie, czyli we wnętrzu kadłuba jest miejsce na odbiornik i niewielki pakiet. Montaż FPV wewnątrz tego modelu... zapomnijcie. Widziałem tylko doklejane FPV w nieudolny sposób, co wyglądało krótko mówiąc fatalnie. Dodam, że ten gość z Seulu nalatał się nim 5-7 minut na pakiecie 2600 mAh. Świetna zabawa jak na motoszybowiec... nie sądzę. Pomimo to, że model na pierwszy rzut oka mi się spodobał wizualnie, to po kilku opiniach z pewnością sprawiedliwych... odradzam!

 

Jakie są Wasze opinie?

 

Link do małego testu Zephyr V-70:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=cT35J4frBuk&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.