Skocz do zawartości

DB Sport and Scale Corben Baby Ace - budowa


Maj0r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Marcin :D. Te dwa po bokach to chyba dopracowane aż za bardzo... Małe, pyskate, cwane i niedobre :P. Co do Corbena - mam nadzieję, że źle nie wyjdzie, popracuję nad nim jeszcze i zobaczymy, jaki będzie efekt...

 

Na imageshack też się nie da normalnego zdjęcia załadować... Trudno, za tydzień się przeprowadzam, net tam dostępny jest o wiele szybszy, więc najwyżej za kilka dni dorzucę więcej fot.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekałem się w końcu - silnik niedawno przyszedł, więc teraz mam mały dylemat - sprzątać wszystko i szykować się do wyprowadzki, czy jeszcze coś podłubać przy samolocie... Chyba jednak troszkę pokombinuję, sprzątanie raczej nie ucieknie :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój cudowny net łaskawie zaczął działać, więc kilka fotek mogłem dorzucić... za to musiałem odwołać sesję na VatSim...

 

Tutaj robiłem przymiarki podwozia, jeszcze przed lutowaniem

 

Dołączona grafika

 

 

Tutaj już (z tego co pamiętam) po lutowaniu, dodatkowo z przyklejonym kółkiem na ogonie

 

Dołączona grafika

 

 

Tutaj kleiłem "decking" po wyszlifowaniu (póki co) tylko górnych owiewek

 

Dołączona grafika

 

 

 

A tutaj już przymiarki za domem... Tego i owego na zdjęciach brakowało, obecnie jestem troszkę do przodu

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po nieco przydługawej przerwie, czas powrócić do projektu. Silnik zamontowany, serwa w kadłubie również, dorobione owiewki podwozia, ogon przyklejony i pokryty. W sumie do roboty został mi kokpit, owiewka silnika i skrzydła. Oto jak wygląda teraz

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Wybaczcie jakość, ale zdjęcia robione książką mojej córki.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.