Skocz do zawartości

Silnik DUALSKY XM 3530CA-14 jaki ciąg ?


Killerus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie o silnik DualSKy XM3530CA-14.

 

Producent zaleca stosowanie śmigieł maks do 10x5, pobór prądu do 14A (chwilowo 24A).

 

Na powyższym śmigle, model 800g jest strasznym mułem :roll:

 

Mam w domu również silnik AXI SL 2208/34, w którym używam również śmigła 10x5 i tu śmigiełko sprawuje się niebiańsko, pożerając tylko 8A !

 

Pytanie kieruję, do użytkowników silnika Dualsky, jaki maksymalny ciąg uzyskaliście na tym silniku i na jakim śmigle ???

 

Wydaje mi się, że stosowanie mniejszego nie ma celu, czy ktoś używał większych śmigieł ? Jeśli tak to jakie były efekty ??

 

Będę wdzięczny za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Dzięki Corba za linka. Zakupiłem 2 śmigła APC 12x6E i 11,5.5E.

 

To co piszą na tamtej stronie to bzdury ;-( Na śmigle 12x6E model na pełnym ciągu ledwie wisi. Co innego 11x5,5E, tutaj jest poprawa i silnik dostał kopa ;-)

 

Tamta strona jest coś nie teges, bo to samo miałem, przy silniku AXI2208, również śmigło, na którym miał być największy ciąg, okazało się, że sie nie nadaje ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.