Skocz do zawartości

TurboCAD 15 za darmo


Adam_S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Informacja z innego (nie modelarskiego) forum:

 

TurboCAD Deluxe 15 za darmo

 

Tutaj się rejestrujemy i dostajemy klucz produktu i klucz aktywacyjny:

http://www.paulthecad.co.uk/shop/regtcd15.php

 

A tutaj pobieramy program ok 150MB:

ftp://ftp2.avanquest.com/evaluation/Turbocad15/TurboCAD-Deluxe-15-ESD.exe

 

U mnie rejestracja udała się z konta na gmailu.

z adresu z końcówką .pl nie udało mi się zarejestrować (ale może była jakaś inna przyczyna, jak poszło przez gmaila to przestałem drążyć temat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz pojawia się po kliknięciu submit.

 

Jak podawałem adres mailowy z końcówką "pl" to po kliknięciu submit nic się nie działo. (sprawdzałem na 4 przeglądarkach: Opera, IE, FF, Chrome)

 

Sprawdziłem czy uda się z kontem na gmailu i poszło bez problemu. (poszło pod operą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie próbuję ściagnąć TC15 bo mam już go w komputerze a klucze dostałem w zestawie z płytą CD i pudełkiem ale czysto informacyjnie podam że jeżeli nie potrzebujecie modułu 3D to doskonałym rozwiązaniem jest DoubleCAD 2XT, jest to okrojona z modułu 3D wersja TurboCAD ale z możliwością odczytu niektórych formatów brył 3D. Dodatkowo - program jest w wersji PL do ściągnięcia legalnie za darmo z http://www.doublecad.pl/pobierz.html . Zaletą jest instrukcja po polsku. Generalnie różnice pomiędzy TC a DC takie że TC ma moduł 3D i inny kursor ( :D ) no i DC jest po polsku. Na mail z kluczami trzeba czasem poczekać ze 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.