Skocz do zawartości

BF3 pluton modelarzy :)


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Jak już był jeden wątek o grach, postanowiłem rozpocząć kolejny. Zastanawiam się ilu z Was grywa w Battlefielda 3 na xbox. Gdyby sie nas trochę zebrało myślę, że fajnym pomysłem byłoby stworzenie Polskiego plutonu modelarzy RC. W końcu mamy tam i śmigłowce i odrzutowce i wiele innych a razem zawsze lepiej się gra, głównie z zestawami głosowymi... W razie zainteresowania z chęcią się zajmę założeniem plutonu i wynajęciem własnego serwera PFMRC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kontynuując rozmowę z wątku o LOL'u ;)

Skopiuję: W BF'a ja też pogrywam, ale dopiero nie dawno zacząłem więc mam jeszcze śmieszne staty :P

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/Dogfighter-PL/

 

Zaprosiłem też jakiś czas temu Raph_Tech_PL i graliśmy nawet jednego CO-OPA, ale nie wiem czy się skojarzyliśmy ;-)

Ja teraz głównie jestem technikiem, pilotem myśliwca i czołgistą. Myślę, że pluton spokojnie można założyć, ale trzeba dotrzeć do większej liczby forumowiczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czekam i czekam, jak się nie uda, to założę pluton mieszanej maści, ale to już nie będzie PFMRC :( Założę może jutro ten PFMRC, dołączycie się, będziemy czekać a równolegle zgromadzę inny. Oczywiście wszyscy muszą mieć headseta by można było się komunikować i słuchać rozkazów ;) Próbowałem latać na myśliwcach, ale jestem zbyt nerwowy i albo kończyło się na kamikadze albo na skałach, albo w morzu :) :)

 

OK, to skopiuję z tamtego postu:

 

Jakby co jestem czołgistą lub pilotem helikoptera. Potrzeba przynajmniej 12 osób, kogoś na działko do helika i czołgu, 2 pilotów myśliwców, 2 sniperów, 2 medyków, 2 techników i kogoś ze wsparcia z C4 i moździerzem. W takim składzie każda runda wygrana ;) Dobrze jakby każdy z piechoty potrafił awaryjnie prowadzić czołg. Jak się znajdą chętni, wynajmę serwer na początek na pół roku i możemy działać.

 

Ponieważ nie każdy będzie mógł grać w tym samym momencie, dobrze by można się było zamieniać, ja też chętnie pobiegam piechotą jak trzeba będzie. Nie mam wymagań co do samych stugwiazdkowców, ale dobrze jakby każdy już trochę pograł i wiedział o co chodzi i znał Swoje kryjówki ;) Nie ma atakowania obcej bazy - od razu BAN. Nie ma zabójstw w zespole i dżichatu (rozjeżdzanie jeepami) - BAN. Podkradanie helikoptera z bazy przeciwnika, by osłabić jego siły - wskazane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khmmm, ale gdzie ? w "Różne" ? tam już nie do końca będzie dotyczyło modelarstwa, chociaż jakby nie było potrzeba nam pilotów myśliwców i kogoś na działko do helikoptera, może to przekona moderatorów ;) ;)

 

aaaa jeszcze jedna zasada... nie siedzimy na respie przeciwnika i nie przejmujemy najbliższej od ich bazy flagi do połowy gry... w ten sposób serwer pozostanie pusty i nikt nie będzie chciał grać, znam to z doświadczenia po przygodach z innymi plutonami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę... wszyscy na PC a docelowo będzie na xsie ;) czyli zbieramy równolegle przynajmniej 24 osoby, by grać na PC i xsie... myślcie nad konsolami.. serwer wynajmuję na xsa na PC będzie musiał ktoś inny a to kosztuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ... pluton stworzyłem i na tym koniec :( Nie mogę Was panowie zaprosić - od razu komunikat, że niewłaściwa platforma, więc nie możemy mieszać XBOX'a z PC. Nie pozostaje nic innego jak oddać to w Wasze ręce, byście stworzyli równoległy pluton na PC a ja dalej będę musiał czekać na rekrutów z XBOX .. Zapraszam do plutonu.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/platoon/2832655391907724357/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszę zmienić tag by był ten sam, ja dałem FMRC, nie mogłem PFMRC bo jest ograniczenie do 4 znaków. Narazie szukam informacji, jak ominąć błąd battleloga i zamiast emblematu wstawić logo forum. Potrzebny jest skrypt albo trzeba się pobawić z BBlogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie napisałem post. Wszystko mi się już dobrze naładowało- napisałem posta, a za chwile wyskoczył Error 500 i nic z tego ;) Ale już wiem jak to zrobić. Trzeba zainstalować Better Battlelog i w jego opcjach zaznaczyć 'Platoon Image Upload' . Bo domyślnie tego nie ma i dopiero jak to kliknąłem to przy zmienianiu emblematu mogłem wybrać plik z dysku :)

Nie wiem czy to zadziałało, ale mi się wyświetla. http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391907879923/ Nie wiem czy widzą to wszyscy :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.