Skocz do zawartości

Citabria Pro BALSA USA


9mrx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Szukam sklepu który może sprowadzić model firmy BALSA USA ( kit No 451 cena 160 $ ) .Przeszukałem oferty sklepów , mają produkty różnych firm . ale nie tej.

Czy możecie coś podpowiedzieć.Obawiam sie sprowadzania smodzielnie ze wzgledu na możliwe dodatki ( cło , wat , podatek itp. ) , o zaginięciu przesyłki nie wspomnę.

Zapłaciłem za plany w RCM PLANS 2.5 miesiąca temu i nie dostałem.

sp9mrx@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chyba źle ( albo wcale ) mnie zrozumiałe.Kupujesz model indywidualnie.Znasz cenę modelu i koszt przesyłki.Reszta w ,, rękach " chorego systemu.Popatrzy na Twój bidny modelik za dwie stówy sfrustrowany ( np. ) celnik i pomyśli JA TYRAM A TEN SPEKULANT SIĘ BAWI !. I d.....p , podatek vat , cit , pit cło , podatek Belki i cała reszt. Okazuje się , ze modelik zamiast dwie kosztuje trzy , cztery stówki , ale jest już po ,, ptokach " trzeba bulić.

Jeżeli sprowadzenia podejmie sie sklep ( jest to jedna z form jego działalności ) określi koszt z uwzglednieniem wszystkich składników ( patrz wyżej ) i oczywiscie swojego zarobku.Na tej podstawie mogę się zdecydować albo zrezygnować.

NA TO LICZĘ

Im bliżej słusznego wieku tym silniejsza świadomość NIC ZA DARMO.

Wracając do samego modelu , zobacz na You Toobe CITABRIA PRO 1/2 SCALE - PYSZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzając indywidualnie płacisz tylko VAT tak samo jak sklep.Naliczeń z sufitu też nie zrobią,ponieważ należność obliczą od wartości jaką zapłaciłeś razem z kosztami transportu na podstawie rachunku PAY Pal lub karty płatniczej którego od ciebie zażądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.