Skocz do zawartości

Śmigło do PIONEER'a 1400


latacz_86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Modelem wymienionym w temacie latam od kilku tygodni. Kupiłem go jako zestaw RTF. Trochę go już oblatałem i chciałbym go spróbować nieco ulepszyć. Myślałem nad wymianą śmigła na APC 6x4 lub APC 6x5,5.

Chciałbym zapytać doświadczonych kolegów o to czy spokojnie mogę zamontować śmigło APC? Czy nie muszę wymieniać regulatora? Czy powinienem coś jeszcze wymienić, gdybym chciał zmienić śmigło?

 

Dzięki z góry za pomoc i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłes już temat o swoim pionierze. NIe bój sie, możesz w nim pytać o wszystko związane z Twoim modelem, a tak zaśmiecasz dodatkowo forum. :) To taki mały OT.

 

A co do śmigła do z tego co wiem to ten Twój pionier to klon bixlera, więc zakładaj APC 6x4E, ja bym zmienił regulator na 30A - przynajmniej ja tak zrobiłem. Model lepiej lata i nie ma strachu przed spaleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłes już temat o swoim pionierze. NIe bój sie, możesz w nim pytać o wszystko związane z Twoim modelem, a tak zaśmiecasz dodatkowo forum. :) To taki mały OT.

 

A co do śmigła do z tego co wiem to ten Twój pionier to klon bixlera, więc zakładaj APC 6x4E, ja bym zmienił regulator na 30A - przynajmniej ja tak zrobiłem. Model lepiej lata i nie ma strachu przed spaleniem.

 

Siemka Ernest właśnie odpisałem Ci na priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.