Skocz do zawartości

mini heli pico :)


baczek

Rekomendowane odpowiedzi

mam do wyboru dwie zabawki

 

1 to mini helikopter dragon z www.allegro.pl a tu jest link http://www.allegro.pl/item269786460_mini_helikopter_dragonfly_dwa_smigla_hit.html

 

2 to o wiele mniejszy model z majsterklepka MINI HELI PICO http://www.majsterklepka.prv.pl/

 

który wybrać

chcę go kupić z powody zimy bo chcę polatać czymś w domu ;D bo jest za zimno :rotfl:

 

dzięki wszystkim którzy są na tym forum

 

Tytuł i ortografia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę go kupić z powody zimy bo chcę polatac czymś w domu ;D bo jest za zimno :rotfl:

 

dzięki wszystkim którzy są na tym forum

 

ABSOLUTNIE! nie kupuj dragona! rownie dobrze mozesz te pieniadze wyrzucic, absolutnie NIE POLECAM tego modelu!

 

Juz lepiej picoZ, dragon łamie sie jak zapałka, pico jest niemal nie do zniszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz nie znam tego Pico a znam Dragona to nie moge sie dokladnie wypowiedziec....ALE nie zgadzam sie z tym ze DRAGON lamie sie jak zapalka!!! jest taki lekki i zrobiony z takich materialow ze spadek z pod sufitu nic mu nie robi !!

No i przynajmniej Dragon wyglada na Heili a nie jakis KLUMP ze styropianu !

Podwozie dragona wyglada na cienkie ale wytrzymuje pieknie wszystkie ladowania -pozatym co tu mowic- moze przesle zdjecia ...

Polecam Dragona

Janek :faja:

 

PS: Dragon kosztuje w sklepie 30 Euro a na Bazarze 18 ,-

Ten z Bazaru to podruba i zlamalo mu sie juz smigielko ogonowe ale BYLO w pudelku zapasowe !!! i lata dalej...

Natomiast ten ze sklepu JAMARA lata dalej i miga swoim niebieskim swiatelkiem...(ten z Bazaru swieci stalym niebieskim swiatlem)

dscn2878wu8.jpg

TEN CZERWONY TO Z BAZARU -lata troche inaczej niz ten z JAMARY ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatura przy tych moich dwoch Heli jest p r a w i e identyczna (nadajnik) -sterowanie podczerwienia- ale zadna z nich nie dziala na ten drugi Heli -czyli moge latac obydwoma na raz ...nawet zmiana kanalow-(jest ich 3) nie powoduje zaklocen drugiego Heli...

Janek

PS: o ile sie nie myle tak Dragon mini jak i Pico mini maja te same Aparatury na podczerwien....

 

PS-sterowanie podczerwienia to rzeczywiscie jakbys sterowal TV Pilotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczek -Startujesz dodajac lewa raczka "gazu"(drazek w przod -pelny Booster ;D )...Heli wznosi sie ...zwalniasz troche gaz ...i..i..i dobrze wywazony Heli powinien ruszyc w przod ...a Ty prawa raczka ;D sterujesz drazkiem w lewo lub w prawo ...Proste ! Wszystko zalezy od wywazenia ...i tu jest wlasnie ta fajna robota /zabawa ...jak se poscielisz /wywazysz tak se polatasz ;D

Janek

 

PS: Heli dobrze wywazony- tzn. ze ma troche ciezszy dzob ,a jak ma ten dziob ciezszy to ciagnie go do przodu podczas zwisu -to sa doslownie gramy ktore decyduja o tym czy Heli poleci w przod czy bedzie sie cofal/obracal czy ogolnie bedzie mial problemy z wzniesieniem sie -Moje Heli maja taki Power ze w ciagu sekundy moga byc pod sufitem -jak rakiety! trzeba z gazem umiejetnie sie obchodzic...no zabawa super ...a jaka zabawa musi byc z tymi wiekszymi .....! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem jest już samolot i pierwsze wrażenia z lotu

 

pierwszy lot:

-zaczęło się od strachu że uderze w łóżko i się roxzwal ale wystartowałem z ręki i zcząłem latać wsumie to prawie sam latał poprostu super

 

drugi lot:

-start już z siemi zacząłem kołować po pokoju zauważyłem że padają baterie i po 2 min siadł na ziemie

-teraz mam problem jak się go ładuje :cry: :cry: :cry: :| :| :| :|

 

jak go naładuje będzie filmik ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.