Skocz do zawartości

Hamulce aerodynamiczne


Pablo_433
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cię serdecznie.

Nie wiem czy masz na myśli hamulce te co są napędzane silniczkiem czy takie w normalnym układzie gdzie napędza je serwo. Tak czy inaczej to prawie to samo. Prawie ? a jednak jest niewielka różnica . np.

Co się dzieje z hamulcami jak się popsują czyli ten silniczek odmówił posłuszeństwa?. Na pewnie trzeba je wypruć całe no bo jak inaczej dokonać naprawy .A co się dziej jak nam padnie serwo w drugim rodzaju -wymieniamy serwo i jest po kłopocie a hamulec zostaje bez zmian . Jeżeli chodzi o skuteczność to w obu przypadkach jest taka sama i nic tu się nie zmienia . Co prawda raz użyłem hamulców z silniczkiem w moim SZD 59 i właśnie taką awarie miałem stąd ten opis . Nigdy więcej już nie użyje hamulców napędzanych silniczkiem a ty zrobisz jak będziesz chciał może ktoś inny ma inne doświadczenia w tej sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.