Skocz do zawartości

Turnigy 9XR czyli to na co wszyscy czekali już niebawem :)


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyobrażam sobie latania bez pulpitu. Nawet w MC-15 tego nie lubiłem.

 

 

PS Dziękuję za tak rzeczową ocenę mojej osoby.

Pozdrawiam i życzę przyjemnego latania.

 

Serdeczny uśmiech dla kolegi ;) Nie chciałem w żaden sposób urazić, ale jeśli tak się stało to przepraszam. Wszyscy mamy swoje upodobania i przyzwyczajenia i trzeba to szanować. Pozdrawiam i życzę dużo przyjemności płynącej z naszego hobby!

 

Wracając do tematu. Bardzo ciekaw jestem tej aparatury. Nie będę ukrywał że trochę nie mogę się jej doczekać aż ukaże się w sprzedażny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczny uśmiech dla kolegi ;) Nie chciałem w żaden sposób urazić, ale jeśli tak się stało to przepraszam. Wszyscy mamy swoje upodobania i przyzwyczajenia i trzeba to szanować. Pozdrawiam i życzę dużo przyjemności płynącej z naszego hobby!

 

Wracając do tematu. Bardzo ciekaw jestem tej aparatury. Nie będę ukrywał że trochę nie mogę się jej doczekać aż ukaże się w sprzedażny....

 

Dziękuję ;)

 

Nieważne w jaki sposób trzymamy nadajnik i jakiej jest marki.

Ważne są umiejętności i doświadczenie ;)

Przyjemności z latania. Ja teraz wciągam do tego "sportu" syna.

Mam nadzieję, że da się zarazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten dyrektor niesłowny :)

 

Z handlowego punktu widzenia wprowadzenie do sprzedaży nowocześniejszej aparatury w cenie niższej niż "stara" , zwłaszcza że stara sprzedaje się prawie jak "świeże bułeczki" jest trochę bez sensu... Raczej nie liczył bym na te obiecywane 50 dolców... Obym się mylił :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu Dyrek zmienił datę na 20-25 grudnia. I raczej to jest ostateczna data bo wideo promujące nadajnik już się robi.

 

... a gdzie to jest napisane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.