Skocz do zawartości

Turnigy 9XR czyli to na co wszyscy czekali już niebawem :)


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę zamawiał prawdopodobnie z tym modułem: :)

http://www.hobbyking..._Module_RX.html

lub tym:

http://www.hobbyking...V8FR_II_RX.html

Pewnie jutro dodadzą na stronę zestawy Turnigy 9xr+odbiornik+podstawowy moduł.

Ciekawi mnie jeszcze tylko, czy będzie możliwość zasilania nadajnika z 4 paluszków 1,5v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe moduły mają to do siebie, że mają tanie odbiorniki, a jak ktoś ma dużo modeli to nie jest to bez znaczenia.

Bezsensem jest stosowanie bardzo drogich odbiorników LRS do zwykłego modelu którym i tak nie odlecisz dalej niż zasięg zwykłego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagane są 3 cele lipo, proponuję poczekać aż pojawią się na yt filmiki z tą apką i jak wejdą jakieś poprawki, np właśnie w wersji V2 :D

 

Poczytaj najpierw to co już można o tym sofcie znaleźć w necie a później dopiero pisz, że poczekasz na V2.

 

Tak się składa, że ten soft to dzieło wielu tysięcy modelarzy, którzy przerabiali swoje 9X. I to na bazie ich doświadczenia, opinii i propozycji powstał soft, który jest w 9XR.

Dodatkowo- jeśli Ci ten nie pasuje to możesz sobie zrobić własny i wgrać bezinwazyjnie nie tracąc gwarancji- przez gniazdo na dole.

 

Pozostałe mechaniczne rozwiązania są takie same jak w 9X tylko, że zastąpione lepszymi jakościowo łożyskowanymi drążkami, lepszymi pstryczkami i potencjometrami. Nie ma tu żadnej innowacji i jestem pewien, że nie będzie kolejnej wersji więc sceptycy mogą się nie doczekać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.