Skocz do zawartości

Turnigy 9XR czyli to na co wszyscy czekali już niebawem :)


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

oczywisxcie, ze nikt nie kupi taniego, chinskiego g*wna ktore sie po 2 tyg. rozwali i to jeszcze zakupionego moze na jakims bazarze. Akurat Turnigy stworzylo aparature ktora ma bardzo dobry stosunek jakosci do ceny wiec dla tego cieszy sie taka popularnoscia. Jesli chodzi o mnie to jest dla mnie akurat w sam raz bo w tej cenie raczej nie ma rywalizacji a na aparaturke za 500zl mnie nie stac, albo nie jestem w stanie przeznaczyc takich pieniedzy na jedna rzecz jesli moge kupic taniej moze nie lepiej ale nadal taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A chrom na plastiku robi z niego metal? ;]

 

Mi się taka wersja bardzo podoba bo kolorystycznie bardzo ładnie to wygląda, nowocześnie i oryginalnie przede wszystkim. Ale nie ma się co napalać na taką kolorystykę bo to pewnie tylko taka podpucha. No chyba, że będzie możliwość kupna "frontu" w kilku kolorach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

A chrom na plastiku robi z niego metal? ;] :)

 

Oczywiście, że nie.

 

Poprzedni nadajnik jakby z lepszego plastiku był, ale może mi się tylko tak wydaje ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.