Skocz do zawartości

Materiały zastępcze.


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślełem o tych całych "materiałach zastępczych", czyli chodzi mi tu o takie rzeczy, że jak czegoś nie mamy to stosujemy coś innego. W każdym bądź razie, w modelarstwie jak wszyscy wiemy, często brakuje tego i owego. No i wtedy trzeba zastosować coś innego, prawda?

 

Myślę, że w tym temacie moglibyśmy składać "oferty" jakiś zamienników. Ja dziś myjąc podłogi, zwróciłem uwagę, żę kij od mopa jest dość lekki i wytrzymały, dzięki czemu mógłby znaleźć zastosowanie jako np: belka ogonowa :) .

Tak więc, ma ktoś jakieś ciekawe propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czym możnaby powycinać żeberka właśnie od skrzynek po fruktach? Jak by nie było, sklejka ta jest dość twarda i skalpel w ogóle nie wchodzi tu w grę...

Niby mała piłka, ale perspektywa wycinania ok. 15 żeberek taką metodą nie jest zachwycająca :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie dałoby rady powycinać takie żeberka o cięciwie 155mm od razu? Bo obróbkę zgrubną od biedy mógłbym wykonać, no ale później jeszcze to piłowanie i ta cała reszta... Łapy później swędzą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.