Skocz do zawartości

Magic 3D


Wieczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W tym wątku chciałbym zaprezentować model Magic 3D, balsowa konstrukcja (model dostepny na modelarnia.pl) nadaje sie do 3D ale bardziej chyba z tego co slyszalem od paru innych modelarzy bedzie lepszy do malego F3A.

Przy oblocie, zrobilem najglupszy blad z mozliwych, niesprawdzilem dokladnie sterow. Na lotkach byl rewers... no i niestety model przez dezorientacje mial nieplanowany kontakt z ziemia. Dobrze ze snieg byl to niewiele sie stalo. Zlamal sie ogon, przy naprawie wzmocnilem go rowingiem i 2 listewkami sosnowymi. Teraz musze kupic kawalek folii i okleic miejsce gdzie bylo zlamanie. Juz nieprzynudzam. Mam nadzieje ze dalsza moja przygoda z akrobacja niebedzie miala takich bledow :)

 

Waga: ok. 500g.

Rozpietosc: ok.1m

 

A teraz wyposarzenie:

Silnik Walegard A22/08/14

Regulator Jeti 25ECO

Lipol RCM Pelikan 3s1 1020mAh

Serwa:

-ogon 2x hs55

-lotki 2x jakies chinskie (do wymiany strasznie slaba jakos...)

Odbiornik: Hitec SuperSlim albo Rex5 zalezy co wolne :)

 

DSC00395.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Model jest prosty w naprawie :) Naprawilem go w niecale 10minut. Wzmocnilem ogon (poniewaz jak juz pisalem jest to jego slaba strona). Model jest bardzo dobrze wykonany. Jedyne co trzeba bylo poprawiac po wyciagnieciu z pudelka to oklejenie folii :) Ale to jak w kazdym Arf. Zestaw zawiera wszyskie niezbedne rzeczy do wykonczenia modelu. Zestaw zawiera bardzo dobra instrukcje wykonczeniowa z opisami i fotografiami oczywiscie.

Mam problem z wycieciem otworu w masce silnika, pilka wlosnicowa niebardzo mi to idzie a nozykiem niema szans, musze poposic kogos ze znajomych o wyciecie tego dremelem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.