Skocz do zawartości

Easy star problemy z lotem.


Gość Piotrek314

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek314

Witajci wczorajsze loty nie poszły po mojej myśli w serwie od kierunku pękła mi zę batka będę musiał wymienić obydwa na mocniejsze i wtedy samolocik będzie już normalnie latał. Gdy puściłem model leciał dobrze i prosto lecz jest za szybki dla mnię będe musiał przestawić go na aparaturze żeby trochę zwolnił.Najważniejsze jest to że model lata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model u mnie latał na zwykłym silniku PERMAX 400 śmigło APC 6.5X4 pakiet 1200NiMh regulator yeti 020 serwa hitec hs 81 i to w zupełności dla niego wystarczało.Na twoim miejscu kupiłbym nowy kadłub w riku koszt 70 zł. 3 bowdeny rurkę węglową do usztywnienia tyłu .Silnik zamocował z tyłu - przy krecie masz cały silnik , przy tym mocowaniu może ulec uszkodzeniu.

Dla silnika trujfazowego pakiet 2s lub 3s 2400mAh w zupełności wystarcza.

Jeżeli chcesz aby model powolniej reagował na stery przeważ go na przód - żeby powolniej latał nie dawaj max. prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek314 nie wiem jak stoisz z kasą , ale kolega z forum sprzedaje szybowca , za śmieszne pieniążki ja bym sobie dał spokój z tym Twoim EasyStarem i kupił to

 

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/33461-s-szybowiecmoto/page__pid__418939&do=findComment&comment=418939

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2874868336

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie Piotrek 314,

 

ja na Twoim miejscu odkładałbym na coś z materiału Elapor lub EPP.

 

To można naprawić po każdym krecie. Najwyżej wymieniasz pręty węglowe, czy szklane, CA + przyspieszacz i możesz za 5 min. znów latać.

Jak jest coś poważniejszego zawsze warto na spokojnie w domu naprawiać.

 

Pomyśl o EasyCub Multiplex (dodanie lotek i skasowanie wzniosu skrzydeł - jest na forum). Do nowego sezonu jest jeszcze kilka miesięcy.

Wyposażenie, które masz nada siędo niego. Tylko kup jakieś lepsze serwa - może podłącz się do kogoś kto będzie robił zamówienie na HK.

 

WAŻNE:

Jako początkujący staraj się raczej trzymać wagi modelu sugerowanej przez producenta. Jak jest za duża model rozbi się szybki, wymaga prędkości żeby nie przepaść, materiały konstrukcyjne są przeciążąone, trudniej się startuje i ląduje (miejsce i szybkość), jest mniej zwrotny.

Żadna z powyrzszych rzeczy nie ułatwia nauki.

 

P.S. Uważaj na Li-pole. Nigdy nie ładuj ich bez nadzoru i abslolutnie nie ładuj uszkodzonych! Polecam jako miejsce na aku iładowarkę jakieś metalowe pudełko, grubą donicę itp.

 

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek314

Ok dzięki zaczełem zbierać pieniądze i kupie jednak nowy model.

A jeszcze jedno pytanko do starego modelu czemu jak zapiełem pół ciągu i trzymałem model pionowo to zaczął się powoi kręcić wokuł własnej osi i czy silnik i regulator powinien robić się ciepły około 30-40 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek314

Witajcie chciał bym wszystkim podziękować za pomoc w złożeniu modelu. Udalo mi się go ulotnić i wmiarę dobrze leciał tylko że baterie padly mi w nadajniku i zaliczyl solidnego kreta i nie było co z niego zberać. Ale chociaż 10 min polatałem. :) Jeszcze raz wszystkim dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie chciał bym wszystkim podziękować za pomoc w złożeniu modelu. Udalo mi się go ulotnić i wmiarę dobrze leciał tylko że baterie padly mi w nadajniku i zaliczyl solidnego kreta i nie było co z niego zberać. Ale chociaż 10 min polatałem. :) Jeszcze raz wszystkim dziękuje.

 

Lepiej byś zrobił nie wpisując tej żenującej informacji....

To jest podstawowa rzecz do sprawdzenia przed lotem.

 

Wszystkim powyższym Forumowiczom udowodniłeś, że szkoda czasu dawać Ci jakiekolwiek rady, bo w dalszym ciągu nie chcesz poznać podstaw. Nie wiem czy to z lenistwa, narwania, bezmyślności !?

 

Masakra...............wstyd...............

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.