Skocz do zawartości

problem z esky et6i


macowca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam aparaturę esky ET6I (teraz pewnie większość mi współczuje :) ). Chciałem sobie podłączyć lotki do odbiornika, ale okazało się, że lotki są tylko na kanale 4... Sprawdziłem 5 i 6 kanał, i okazało się że są sterowane 2 potencjometrami, z czego 5 kanał odpowiada chyba za gyro. Czy w tym super-hiper-ekstra nadajniku technologii nasa istnieje jakiś zaszyfrowany (bo jak by inaczej, przecież esky lubi utrudniać życie)

przełącznik opowiedzialny za użycie kanałów?

Pozdrawiam i czekam na odp.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie operacja jest bez sensu.

 

Kiedyś eksperymentując z prostym nadajnikiem zrobiłem przeróbkę polegającą na przeniesieniu przewodu od jednego z potencjometrów na górze do tego odpowiadającego za kanał lotki. Były wtedy problemy z trymowaniem. Miało to jakiś sens bo miałem możliwość ustawienia różnicowych wychyleń.

U Ciebie nie ma takiej możliwości a robić to tylko dlatego żeby nie kupować kabelka za 2zł nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.