Skocz do zawartości

Kangei


impro

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek

 

Interesuje się historią techniki w tym powietrzenej. Nie jest to związane z moim zawodem czy zajęciami. Fizyka jest daleko związana z moimi zajęciami. Na fizyce jednak się nie wyznaje.

 

Myślę że niczego szczególnego nie oczekuje czasem coś napisze na temat histori lotnictwa odrzutowego lub zapytam o techniczne sprawy zwiazen z lotnictwem. Oczywiście jeśli nie będzie to łamac regulaminu.

Ewentualnie dołącze się do jakiegoś tematu.

Sklejałem modele ale było to bardzo dawno temu(dawna fascynacja).

 

aby nie rozwlekać pomitań:

Zetknąłem się jeszcze z modelami sterowanymi ale niestety wydatk 500zł 300zł 1000zł i tak dalej były dla mnie w tedy znaczne. Były to modele łodzi.

Pierwszy model skleiłem w przedszkolu. Wiem brzmi nie wiarygodnie miają 11-13 lat nie miałem niestety środków na zabawe modelami sterowanymi pływającymi. Niestey wielkich umiejetnośc w sklejaniu modeli nie miałem więc nie ma się czym chwalić. Także nie przyszedłem się tu popisywać wiedzą tylko raczej wiedze zdobyć.

 

Jeśli macie jakies pytania odnosnie mnie prosze śmiało pisać na gg.

 

Pozdrawiam

Piotrek

 

p.s.

wiek....

Chciałbym byc ciut młodszy ale nie o 13 lat w tedy byłbym prawie dzieckiem. Choć nie uważam aby to był zły pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie interpunkcji jak zwykle musiało zabraknąć to znaczy:

 

Jak się znam to minimum dwóch przecinków zabrakło i stylistyki.

 

Wybaczcie przemęczenie.

Poprawianie stylistyki w takim momencie to męczarnia dla mnie.

Temat można skasować nie obrażę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.