Skocz do zawartości

EGP vs VENTO


Rafill
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stoję przed wyborem Motoszybowca piankowego. Moimi typami są EGP i Vento czy moglibyście mi coś doradzić? chciałbym latać głównie szybowcowo i przyszłościowo robić filmy z lotów bądź nawet FPV. Przyznam że Vento wydaje się być "ładniejszy", ale jakoś bardziej ufam MPXowi... w sklepie mówią że raczej nie zauważę różnicy. Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również śmiało mogę polecić EGP. Mam ten model od pół roku, wylatał bardzo dużo i mimo paru poważniejszych kraks nadal ma się świetnie. Brak mu pazura? Może trochę ale do nauki jest super, w trakcie lotu można puścić drążki, napić się, zjeść coś, ugrzać ręce i po 5 minutach przejąć stery:)

Jest stabilny co jest dużą zaletą, co prawda żylety mi nie chciał robić ale podstawowe akrobacje już tak.

W przyszłości super model jako platforma pod FPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do braku klap w EGP to chyba żaden problem, ponieważ można je dorobić bez mniejszego problemu. Poza tym jak pisał Michał jest bardzo stabilny i wytrzymały (idealny do nauki i niedzielnego latania), lata u mnie ponad półtora roku i nadal świetnie czuję się nim latając. Z podstawową akrobacją nie ma najmniejszego problemu, a i nawet termiki się trzyma. Na zboczu od czasu do czasu nim szaleję więc jego wszechstronność jest dość duża. Jak najbardziej go polecam :).

pozdrawiam Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odrobinę nie w temacie ale dobrą opcją jest Elektro Junior Graupnera - był niedawno w promocji w wersji z napędem - bardzo dobrze się sprawuje i na dodatek oryginalny silnik jest dobrze dobrany (czytaj - zasuwa aż miło ) :) że o jakości zestawu nie wspomnę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.