Skocz do zawartości

Znaki rejestracyjne na makietę szybowca


Wojciech Wiatr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy ktoś z kolegów mógłby nieco przybliżyć temat wykonania znaków rejestracyjnych na pół makietę szybowca. Dłubie sobie przy SZD 38 Jantar 1 i przy skali 1:5 pasowało by go ozdobić. Mam w pobliżu firmę która zajmuję się wykonaniem reklam i wycina w folii samoprzylepnej. Nie wiem jakiego programu użyć może Corela i jak ma to być zrobione. Jeśli taki temat już był to proszę o linka lub jakieś namiary w sieci bo niewiele znalazłem i nie wiem jak się za to zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mogę Ci podać na PW adres mailowy człowieka który robi takie rzeczy. Wystarczy wysłać kilka zdjęć oryginału i podać skalę modelu, a on dobiera wymiary, kształt liter, kolor itp. i wysyła gotowe naklejki. Ja byłem bardzo zadowolony.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak majstrowałem Cobrę to kupiłem folię transparentną samoprzylepną A4 do drukarki laserowej bo takową posiadam. Napisy oraz nr rejestracyjne zrobiłem w Wordzie dobierając odpowiednio czcionkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.