Skocz do zawartości

Oczekiwanie na przesyłkę z Unitedhobbies


ursamajor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to jest wszedzie ...ale jezeli cos przychodzi z poza Unii Europejskiej to podlega ocleniu i oplacie VAT -

Dostalem ostatnio Silnik z USA -zatrzymano mi go na Cle i mimo ze to byla zabawka -silnik modelarski jest przeciez zabawka (Toys engine) ...albo co :shock: ??? -to zarzadano odemnie potwierdzenia platnosci PayPal i Ebay - Celna Baba wypytawala sie wszystko o ten silnik -nawet jaka jest swieca!!! i czy jest tlok !!! i potem dowalila mi Clo z VAT-em ...

Czasami pomaga napis - Toys /price 18 $- ale niestety przy kupnie w sklepach internetowych nie jest mozliwe zeby takie cos pisano :( - a tylko to gwarantuje zwolnienie z cla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czasami pomaga napis - Toys /price 18 $

 

Dwa razy zamawiałem paczkę w UH. Jedna ok 750g a druga ok 500g. Obydwie szły 6 dni od momentu wysłania. Towary w paczce miały wartość raz 70$ drugi raz ok 100$. Podczas wypełniania formularza z zamówieniem zaznaczyłem, aby napisali deklarowaną wartość 40$. Chińczyk, który pakował, nic sobie z tego nie zrobił i raz na paczce było napisane 10$ drugi raz 8$ :lol:

 

Oczywiście paczek nie zatrzymali w urzędzie celnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoon - no wlasnie , cena do 20 $ i napis "Toys" pomaga ...szkoda ze nie wszyscy tak pisza lub nie z a w s z e da sie tak napisac (np : ze wzgledu na ubezpieczenie paczki)gdy zginie np. paczka z Motorem wartosci 400 $

a w deklaracji bedzie napisana wartosc 20$ no to wiadomo......... . :(

Janek

 

Fredzio -widocznie w paczce miales plastikowe orczyki ........ :wink: ze tak gladko poszlo ...Zoll nie przepusci nic ..chyba ze nie bedzie moglo o co "zaczepic" swoje szpony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mam zrobic jak mi cału czas pisze ze oczkuje??moge wycofac jakos i spróbowac jeszcze raz

Oczywiście - przycisk "cancelled" , ale może najpierw upewnij się, czy pieniądze nie zostały już przelane do HongKongu: idź do swojego banku http://pfmrc.pl/viewtopic.php?p=57660#57660 i zapytaj pani w okienku, gdzie są Twoje pieniądze :cry:

 

Edit

Chyba nie tak oczywiście, wydawało mi się, że jest gdzieś taki przycisk :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinmb -nic nie probuj drugi raz!! ZROB JAK PISZE Hubert -idz do Banku -powiedz ze zaplaciles i spytaj sie czy forsa doszla -zadnych innych slow ....To Oni musza Ci teraz powiedziec co jest z tymi Twoimi pieniazkami (biora za to forse!)...dopiero po konkretnej odpowiedzi podejmij jakiekolwiek kroki ....gdy zaplacisz drugi raz to bedzie Ci ciezko odzyskac pieniadze ...

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wpłacone na karte tylko 400zł a potrzebne jest 347zł....wiec 2 razy nie sciagna...tylkoz e ja wczescniej nie miałem zarejstrowanej karty w paypalu...i na unitedhobbies.com znikła mi opcaj cancel...niewim co mam robic...napisałbym do niech e-maila ale nie wiemjak....jezyk..ech...moze ktos mi pomoze napisac takiego e-maila z zapytaniem co jest grane??i z prosba o wycofanie ze ja jeszcze raz zakupie u nich to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzis rano moje zamówienie zmieniło status na wysłane....(posted)

ale obok napisu posted pojawił sie taki guzik z jakimiś literkami i napisem....kiedy klikłem przeniosło mnie na inna str gdzie trzeba cos wpisac.....a aj nie weim co!!!!bardzo prosze o szybka pomoc...

aha to jest zrzut ekranu...

465186976afc9687.jpg

EDIT:tu lepiej widac...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/465186976afc9687.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Huraaa :jupi: :jupi: :jupi:

dostałem paczke!!!zamówieniue zlozyłem 26.11.2007 a 10.12.2007 była juz na poczcie...zero cła ,VAT-u nic...wszystko wzorowo zapakowane nic nie uszkodzene po prostu idealnie tak jajk ma byc :jupi: :jupi: :jupi: Polecam ten sklep całkowicie i na pewno nie raz dokonam tam jeszcze zakupów :lol:

a teraz mam jeszcze jedna prosbe...czy posiada ktos instrukcje po polsku do ladowarki IMAX B6??jesli tak to bardzo prosze o kontakt... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.