Skocz do zawartości

Kadłub, nadaje się do czegoś?


modelarzkobi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, otóż mam taki kadłub do modelu jakiegoś akrobata, i ciekawi mnie czy można by było z niego zrobić jakiś model 3D :?: Chodzi mi głównie czy skrzydła nie są w nim za nisko(bo to dolnopłat), oraz statecznik poziomy za wysoko(zawsze można pszerobić stateczniki a raczej i tak bym nowe robił). I czy proporcje kadłuba nie będą złe do modelu 3d :?:

 

86997056zf6.jpg

77698875kk5.jpg

43367385nr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno sam zawis nie czyni nas pilotem 3D. Ja osobiście uważam to za bardzo efektowną figurę 3D, szczególnie z takimi dodatkami jak dym, race itd. Zawis pasuje również do elementów muzyki. Oczywiście mówimy tu rózniez (a moze przede wszystkim) Torque Rollu

 

W lataniu 3D śmigłowcami takim "zawisem" jest figura nazywana CHAOS tzn jesli porównywac miejscówke wykonywania takiej figury - im niżej tym efektowniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.