Skocz do zawartości

Gaszenie silnika benzynowego


mateusz_mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

Ma ktoś pomysł jak zrobic domowym sposobem układ, który bedzie gasił silnik przez zwarcie wyjscia z cewki do masy? Myślałem o wykorzystaniu wolnego kanału, tylko nie wiem jak to zaprojektować, bowiem nie znam sie na elektronice. Moze można to jakoś zrobić na tranzystorach. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sygnał z odbiornika lest z jakas czestotliwodcia na kanale w którym jest przełącznik, czy po prostu pojawia sie naapięcia?

Własnie o taki schemat mi chodzi, tylko problem z tym ze nie mam w domu takiego układu scalonego, a wyłacznik potrzebuje na juz. Może widział ktos jeszcze cos prostszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wojtku nie chodzi o trudnosc wykonania plytki i polutowania, tylko potrzebuję to na jutro, a sklepu z czesciami elektronicznymi nie mam w okolicy. To rozwiazania z tym serwem jest fajne, takie cos brałem pod uwagę na poczatku i chyba tak zrobię. U pana tez spełnia to funkce gaszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.