Skocz do zawartości

Eclipse 7, 35mHz problem


misiek1493

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posisadam aparaturkę hitec eclipse 7, 35 mhz, problem tkwi w tym że jak podłącze silnik pod pakiet przy włączonej aparaturze to ciągle pika, sprawdzałem serwa działają normalnie tylko silnik ciągle pika, jestem "zielony" w obchodzeniu sie z tą apką więc prosiłbym o pomoc :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj gaz na MAX -włącz nadajnik -włącz pakiet do regulatora i regulator musi być w odbiorniku wpięty na kanał gazu -poczekaj aż sie regulator wybeczy i w nadajniku daj maz na MINIMUM - poczekaj aż sie wybeczy - rozłcz pakiet od regulatora i wyłącz nadajnik ,potem włącz nadajnik -gaz na minimum -potem pakiet do regulatora jak sie wybeczy daj gaz na maxa i silnik będzie krecił na maxa ,obroty silnika możesz zmienić poprzez przekładanie kabli miedzy silnikie a regulatorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest wina aparatury tylko zaprogramowania regulatora lub awarii silnika. Zacznij jak radzili Ci koledzy poprzednio od zaprogramowani regulatora a jeżeli masz inny regulator i silnik do podmiany to ew. też spróbuj. Mam to radio i miałem identycznie, przyczyną akurat był drążek gazu na maxa przy włączaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.