Skocz do zawartości

Model trenerka na początek


Robert Tomzik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcielibyśmy latać w systemie instruktor --> uczeń pewnie nadajniki muszą być skonfigurowane w tym samym mode?

 

Nie muszą.

Wybór trybu (mode) może zależeć też od tego czy jesteś lewo- czy prawo-ręczny. Ja jestem lewo-reczny i znam jeszcze dwóch takich i wszyscy latamy w modzie 1 lub 3.

Było trochę dyskusji o tym np tutaj -> http://pfmrc.eu/index.php?/topic/13187-mode1-czy-mode2/page__st__20__p__149458__hl__mode__fromsearch__1#entry149458

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo teorii na temat mode ;) wezmę symulator popróbuje w kilku konfiguracjach i wybiorę taki jaki najbardziej mi odpowiada. Wstępnie wydaje mi się, że będzie to mode 1 (mimo, że jestem praworęczny). W uwięzi nie miałem takiego dylematu :D

 

Jak się zrobi ciepło to uważajcie na dużego trenerka w podkrakowskim Pobiedniku ;) Musze sobie chyba zielony listek na model przykleić :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.