Skocz do zawartości

Witam w gronie LAM V3


Jacek Gabrysiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

No i stalo sie mikolaj zdecydowal sie na lamke dlamnie :D

Dostalem zestaw w mode 2 i mam pewne jeszcze klopoty bo latam ciagle w mode 1 ale powiem ze po ustawieniu i wyregulowaniu modelu juz wisze ,co prawda ucieka mi ale daje sobie rade

Mam pewien problem a mianowicie

1 trymer kierunku musze miec non-stop w lawo i niewiem jak zrobic aby byl po srodku ?

2 trymer do przodu tez na maxa do przodu i wiem ze akumulatorek trzeba przesunac do przodu ale juz niema miejsca ?

Powiem ze jak na tak mala konstrukcje to jest solidnie zrobiona (to moje zdanie )

Aha : ile pradu pozera caly modelik skoro da sie polatac 6-7 min na pakiecie 800 mAmp

Pozdrawiam wszystkich LAMOWCOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trymera steru kierunku, czyli ogona, to u mnie na pełnym pakiecie jest na max w prawo, a potem, stopniowo wraz z rozładowaniem pakietu dochodzę to skrajnej lewej pozycji. Podobno, jak się dokładnie ustawi zrównoważenie silników w module, może to być stabilne. Ja przyzwyczaiłem się i mi to nie przeszkadza. Co do trymu przód - tył, wyreguluj długością snapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno, jak się dokładnie ustawi zrównoważenie silników w module, może to być stabilne.

 

Trochę się tym bawiłem i szczerze mówiąc "może to być w miare stabilne" ale i tak trzeba ciągle machać drągami tzn. kontrolować i kontrować. Nie udało mi się ustawić tak, jak ktoś kiedyś napisał: że można w między czasie pójść sobie kanapkę zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Znaczy sie rozumiem ze bawiac sie snapami ale tak samo przeprowadzic lewy jak i prawy co by niepopsuc kierunkowosci

Co do steru kierunku to jest tak ze na poczatku modelik zachowuje sie ok i to przy max scignietym trymerem w lewo , ale im blizej konca pakietu tym bardziej jescze musze podpierac sie drozkiem bo trymer mam juz na max .

Pobawie sie jeszcze jak mowicie tym potencjometrem od silnikow i zobaczymy co sie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Mam w posiadaniu nadajnik royal evo 7 i niemoglem sobie poradzic z nim aby go przystosowac do lamki , ale juz po klopocie lamke juz steruje za pomoca wlasnie tego nadajnika

Roznica polega na tym ze moge sobie domiksowac np: przechyl modelu z obrotem i robic kolka za pomoca jednego drazka ,ale to tylko taka zabawa trzeba trenowac na dwoch drogach aby dojsc do wprawy i jeszcze sa w nim inne mozliwosci np: EXPO co pomaga w lataniu a w orginalnym nadajniku tego niema

Zauwazylem w lamce ciekawe zjawisko tzn:

Jak np: chce powoli przesunac model w lewo aby odejsc np: od fotela to model idzie mi po skosie ale natomiast jak dam szybko przechyl modelu w lewo to idzie w lewo a nie po skosie , mozecie mi to wytlumaczyc

Domyslam sie tylko ze to sprawa dzialania mometow obrotowych ,ale moze sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.