Jump to content

Depronowy trenerek


marcin172

Recommended Posts

Posted

Witam

Chciałbym zaprezentować relacje z budowy mojego pierwszego depronowego trenerka.

Model ma rozpiętość 120cm dł 84cm

Waga ok. 450 ale może uda się mniej.

53afcea297a3d6dd.jpg

cd61d48cf55a0e24.jpg

Kolejne zdjęcia wkrótce.

Posted

Proponowałbym nie robić modeli na "wyścigi", znaczy się w ciągu jednego dnia cały model. Niestety odbija się to i mocno na jakości. Spójrz na skrzydło, sorry ale jest fatalne w wykonaniu. Widzę na nim kompilację kilku profili na raz.

Guest Anonymous
Posted

Potwierdzam Motylasty robienie modeli na wyscigo jest fatalne. Mój pierwszy model to był shock flayer i tez go zrobiłem w 1 dzien i latał fatalnie ja bym na twoim miescu zrobił jeszcze raz skrzydła bo nie ma sensu zrywac i cos poprawiac pozdro

Posted

Skrzydła dostałem od kolegi kylorc. Nie są one dobrze zrobione, ponieważ złamały się przy większej prędkości. Profil skrzydła rzeczywiście jest dziwny :x

Po oblocie modelu stwierdziłem że nie będe więcej się tak śpieszył w budowaniu modeli :wink:

A po za tym wolę modele akrobacyjne. np speed400 na którym nauczyłem się latać i którym steruje się o wiele łatwiej niż tym trenerkiem. :D

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.