Skocz do zawartości

Witam!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!!!

 

Mam na imie Łukasz i mieszkam w Bydgoszczy wlasciwie zaczne od poczatku urodzilem sie w Gdansku i wyemigrowalem tu w koncowce 80-tych lat... Tu chodzilem do szkoly, w okresie dorastania interesowala mnie kolejka TT pozniej modele klejone z plastiku, sam nawet jako młodzik probowalem skleic model z drewna lecz brak dochodu malolata uniemozliwil mi dalsza kariere i utknąłem na drewnie nie mogac znalesc żadnego koła modelarskiego (u nas na bloniu kiedys jakies bylo....) i kogos kto by pokierowal hobby umarlo pozostal jedynie zachwyt heli ktory stal w sklepie modelarskim na chocimskiej kiedys. Ostatnio stracilem prace i majac duzo wolnego czasu, nie wiedzac co ze soba zrobic i tracac morale wymyslilem ze zajme sie tym co mnie kiedys interesowalo szukalem czytalem ogladalem i wybralem heli (no wlasnie sentymenty sie licza) jako obiekt mojego zainteresowania także ze wzgledu na niewielka potrzebe miejsca na start. Mam CopterX-a 450 oraz kit Align'a i ucze sie wszystkiego z Youtobe ale przydało by mi sie miec paru Dobrych Kolegow ze starzem co pomaga naucza wytłumacza sszukalem troche bo bydzi ale nie moge nikogo znalezc...na wasze forum trafilem dzis przypadkiem szukajac ponownie modelarzy w Bydgoszczy.

Jestem zarejestrowany na EP Heli pod tym samym nikiem gdyby ktos mie szukal.Chcialbym nawiazac kolezenska wspolprace spotkac sie i nauczyc wszystkiego, jestem osoba niekonfliktowa i uczciwa.

Czytac mozna duzo ale nie ma to jak ktos pokarze i wytlumaczy a ja jestem bardziej praktykiem i manualnym wzrokowcem niz kujonem... :P

Jesli kogos utazilem, Przepraszam.

Pozdrawiam Bardzo Serdrcznie Łukasz L.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.