Jump to content

Gdzie pozyskujecie balsę ?


Krzako

Recommended Posts

Postanowiłem odstawić na troche depron i zrobić swój pierwszy model balsowy. Niestety w sklepie modelarskim w moim mieście balsa jest strasznie droga. Do tej pory kupowałem małe jej ilości tylko do wzmocnień w modelach depronowych, ale kupowanie balsy na cały model nie zabardzo mi się podoba. Dlatego kupił bym chętnie balse w jakimś sklepie internetowym.... tylko no włąsnie, w jakim ? Proszę Was abyście podali mi sklepy w których balsa w miare tania oraz z których przychodzi nie połamana. Czytałem, że w niektórych sklepach balsa przychodzi "w proszku", i się troche tego obawiam :(.

Link to comment
Share on other sites

Widze, że w www.modele.sklep.pl balsa jest w dobrych cenach, ale czytałem, że w tym sklepie balsa przychodzi w nienajlepszym stanie. Mógłbym wiedzieć ile razy tam zamawiałeś balse i w jakims tanie przychodziła ?

Link to comment
Share on other sites

@Up

Przemyslałem wszystko i stwierdzam, że jednak warto. Ceny w sklepach internetowych nie są aż tak dużo mniejsze, a do tego trzeba doliczyć jeszcze koszt przesyłki i zawsze jest możliwość, że z przesyłką coś się stanie. Patrząc na plany stwierdzam, że aż tak dużo tej balsy nie potrzebuje więc gór złota nie zapłace. Tak więc jednak kupię balse w sklepie modelarskim w Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.