Skocz do zawartości

Gdzie pozyskujecie balsę ?


Krzako

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem odstawić na troche depron i zrobić swój pierwszy model balsowy. Niestety w sklepie modelarskim w moim mieście balsa jest strasznie droga. Do tej pory kupowałem małe jej ilości tylko do wzmocnień w modelach depronowych, ale kupowanie balsy na cały model nie zabardzo mi się podoba. Dlatego kupił bym chętnie balse w jakimś sklepie internetowym.... tylko no włąsnie, w jakim ? Proszę Was abyście podali mi sklepy w których balsa w miare tania oraz z których przychodzi nie połamana. Czytałem, że w niektórych sklepach balsa przychodzi "w proszku", i się troche tego obawiam :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Przemyslałem wszystko i stwierdzam, że jednak warto. Ceny w sklepach internetowych nie są aż tak dużo mniejsze, a do tego trzeba doliczyć jeszcze koszt przesyłki i zawsze jest możliwość, że z przesyłką coś się stanie. Patrząc na plany stwierdzam, że aż tak dużo tej balsy nie potrzebuje więc gór złota nie zapłace. Tak więc jednak kupię balse w sklepie modelarskim w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.