Skocz do zawartości

aparatura do 1300 zł .


Gość Patryk Kukliński

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk Kukliński

Witam serdecznie przymierzając się do zakupu aparatury chciał bym poprosić was modelarze o pomoc w wyborze , narazie latam głównie małymi modelami , ale kto wie co będzie za rok , chciał bym kupić sprzęt na kilka lat.

 

moje typy to :

 

- Hitec Aurora 9

-Spektrum DX8

-Graupner MX 16 HOTT

 

 

 

Może polecicie jakąś inną do ceny 1300zł .

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz sie skłaniał na Graupnera to chyba lepiej MX12 odpuść i idź w stronę MX16 - są w cenie 1299zł - czyli w limicie (w sklepach niemieckich jest troche taniej). A jest to znacznie bardziej funkcjonalna i przyszłościowa aparatura w porównaniu z MX12.

Hitec tez jest dobrym dobrym wyborem, choć nie wiem jak w nim działa telemetria- jeśli dla Ciebie jest istotna. W Grapnerze jest super. No i ja nie lubię ekranu dotykowego w aparaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co było mu zakładać ten temat, skoro i tak sam dokonał wyboru i niemal nikt mu w tym nie pomógł(z resztą kto miał.... 3 osoby z setek na tym forum i conajmniej dziesiątek mających obszerną wiedzę o radiach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.