Skocz do zawartości

programowanie ZTW 30a


Gość bzyk11

Rekomendowane odpowiedzi

witam

posaidam taki oto reg: ztw 30a oraz Turnigy 9xv2.

 

http://abc-rc.pl/p/1...latory-esc.html

 

chciałem podwyższyć wartość progową wg instrukcji:

 

http://www.hobby-lob...TWEscManual.pdf

 

jednak mimo czytając podobne instrukcje i tłumacząc sobie właściwą - nie potrafię dojść - jak dojść do 3 punktu, czyli wartości Low Voltage.

Niestety nie jestem angielskojkęzyczny,

 

Dlatego chciałem prosić o krótką podpowiedź jak dojść i ustawić dane wartości.

( dodatkowo podnieść Soft Acceleration i sposób odcięcia prądu przy zaniku napięcia - zmniejszenie mocy silnika)

 

czy możecie mi podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

 

To co wyczytałem na szybko:

 

Jeżeli już zaprogramowałeś max. i min. wychylenie drążka gazu to :

 

Porozłączaj wszystko.

 

Włącz nadajnik i ustaw drążek gazu na maksimum.

 

Podłącz pakiet do regulatora.

 

Czekaj, aż usłyszysz 2 krótkie bipnięcia - jeśli już usłyszysz, to oznacza że regiel wszedł w funkcję programowania ustawień. Jeśli drążek gazu zostawisz teraz ustwiony na maksimum dłużej niż 5 sekund regulator zacznie przełączać sekwencje funcji i ustawień z tabelki.

 

Jeżeli dojdziesz do odpowiedniej sekwencji tonów - odpowiadającej funkcji i ustawieniu (tony masz w tabelce) zjedź drążkiem gazu na minimum i już będzie zapisane nowe ustawienie.

 

By zaprogramować kolejne opcje, za każdym razem musisz dpinać pakiet od regulatora na około 5 sekund i powtarzać to samo, aż dojedziesz do odpowiedniej opcji i znów zjedziesz drążkiem gazu na minimum.

 

... i tak w kółko ;)

 

Na wszelki wypadek programuj go ze zdjętym śmigłem ...

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drążka także jeszcze nie programowałem, próbuje zrozumieć angielski:)

 

siądę nad tym znów wieczorem , po pracy, na razie dziękuje - odezwę się później :)

 

 

 

no i nie było chyba tak źle.

 

programowanie przepustnicy chyba inaczej trochę wygląda, tzn inna ilość piknięć :)

ale liczenie dźwięków było ok.

 

pytanie mam jeszcze takie:

jest funkcja: 6.

Soft Acceleration Start Ups (for delicate gearbox and helicopter applications)- czy tu coś zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.