Skocz do zawartości

JETI REX7 MPD 35MHz (NOWA WERSJA )


czhomik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. Mam pytanie do posiadaczy nowego rexa 7mpd . Po długich rozmowach dowiedziałem sie ze Rex wydał odbiornik w nowej obudowie i cos zmienił w elektronice ....

REX7_new.JPG .

Ja posiadałem rexa 7 ale w tej starej i w spalinie (1,6metra rozpiętości ) nigdy nie miałem z nim problemów .. Moje pytanie brzmi czy ten nowy rex tez dobrze się spisuje w spalinach ?? nie łapie zakłóceń ?Czy nowy model ma jakieś nowe wady ??

 

OPIS:

JETI REX7 MPD 35MHz (nowy)

 

Podstawowe dane odbiornika:

 

* modulacja: FM, PPM

* częstotliwość: 35MHz, pojedyncza przemiana

* ilość kanałów: 7

* napięcie zasilania: 3.5-7V

* długość anteny: 80cm

* temperatura pracy: -10 do +40 st C

* waga: 15g

* wymiary: 50X30.5x13mm

* kwarc: standardowy, opcjonalnie

* odbiornik akceptuje wszystkie konektory (JR, Hitec, Futaba)

 

Odbiornik pracuje z nadajnikami o pozytywnym i negatywnym poziomie impulsu. W momencie właczenia zasilania nastepuje automatyczne zaprogramowanie funkcji failsafe. Technologia mokroprocesorowa pozwala na wykrywanie różnic częstotoliwości i wybór właściwego sygnalu dla kanału. Funkcja failsafe zapamietuje sygnal z nadajnika po właczeniu zasilania. W razie zakłocen sygnalu odbiornik odrzuca falszywa ramke (po porownaniu z zapamietana). Jesli w przeciagu okreslonego czasu nie odbierze wlasciwego sygnalu, to wlacza sie fail safe (zapamietane wczesniej ustawienia drazkow) az do momentu powrotu sygnalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.