Skocz do zawartości

OS MAX 46LA - regulacja po odpaleniu


Sebastos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za rade ! :) Zauważyłem jeszcze jedno , ze jak chodził w miarę ok jak tak sobie leżał na stole , to jak go dałem do pionu to zaczął się tak jakby dławic (ale nie zgasł) i zaczął pluć z wydechu.PS jaka dokładnie świecę polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecałbym 10% nitro ,moje wszystkie os maxy chodzą na 10% i dają się ładnie wyregulować, swiece mam rónież cieplejszą niż stansard (kupiłem No. 6) i silnik nie do poznania. Wolne i wysokie obroty idealnie ... Mówie tutaj głównie o os max 95AX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam :)

 

Trochę czasu minęło , ale dopiero niedawno znalazłem czas aby zając się modelem ;)Kupiłem paliiwo 5% i zmieszałem z tym 15% jak polecił DARO oraz kupiłem świece o glow plug no. 6 gorącą.Wrzucam filmik z pracy silnika na szybko nakręconego.Silnik nie gaśnie , ale nie wiem czy dobrze chodzi.Moze Wy ocenicie.Widać , ze mam rękę mokrą z paliwa po pokręceniu iglica w pewnym momencie .

PS zapomniałem pościągać rzeczy ze stołu i aż furgaly :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=s6lwkLWlw3M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te plucie z tłumika chyba nie bardzo , ale to jak pokręciłem iglica się pojawiło.....Musze na wolnym powietrzu go sprawdzić , bo w pokoju to po chwili kopcówa była taka , ze szok :D Ale wydaje mi się , ze to jest taka drobnostka do dogrania , bo pali od strzała praktycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań ,nie kieruj się pluciem z wydechu... każdy silnik żarowy (2takt) pluje meeega olejem i nie dopalonym paliwem - to normalne, po każdym locie model jest tak uwalony, że szok to normalka, a silnik z tego co widać chodzi ładnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.