Skocz do zawartości

Jaki odpowiednik zastosować zamiast Spektrum DSM2 - odbiornik 9CH Carbon Fuselage AR9300


jarro_1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

proszę o pomoc w temacie zastąpienia oryginału (dosyć drogiego) Spektrum DSM2 - odbiornik 9CH Carbon Fuselage AR9300.

Odbiornik zastosowanie znajdzie w Whisperze E. gdzie są wstawki carbonowe.

Za wszelkie podpowiedzi dziękuję.

Co myślicie o tym ?

 

http://allegro.pl/odbiornik-orange-spektrum-dsm2-9ch-2-4ghz-satelita-i3091117637.html

 

Dziękuję za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie ????

 

http://www.ebay.pl/i...984.m1497.l2649

 

tylko 25 zł więcej niż orange ...

 

 

Dzięki za podjęcie rękawicy..czy miałeś już doczynienia z Tym sprzedawcą i okazał się pewny? Bo są też ceny zbliżone na ebay do naszych w polsce i to mnie dziwi wielce skąd ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o pomoc w temacie zastąpienia oryginału (dosyć drogiego) Spektrum DSM2 - odbiornik 9CH Carbon Fuselage AR9300.

Odbiornik zastosowanie znajdzie w Whisperze E. gdzie są wstawki carbonowe.

Za wszelkie podpowiedzi dziękuję.

Co myślicie o tym ?

 

http://allegro.pl/od...3091117637.html

 

Dziękuję za podpowiedzi

 

witam!mam ten odbiornik w 2 metrowym modelu z napędem benzynowym.w modelu jest 7 serw i wszystkie wpięte bezpośrednio do odbiornika.wszystko sprawuje się bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!mam ten odbiornik w 2 metrowym modelu z napędem benzynowym.w modelu jest 7 serw i wszystkie wpięte bezpośrednio do odbiornika.wszystko sprawuje się bez zarzutu.

 

 

Witaj,

 

ja orange mam w modelu z konstrukcji balsowej o ropietosci 2,6m i tez jest bezproblemowo. Jako ,że ze mnie mierny modelarz wolę zasięgnąć języka bo ponoć carbon hamuje /blokuje sygnał z nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, węgiel ponoć osłabia znacznie fale 2,4. Ja zrobiłem test odbiornika Futaby. Całą tkaninę węglową jaką dysponowałem zrolowałem w rurę i umieściłem w środku odbiornik. Wyszło 7 warstw ze wszystkich stron. Nie zrobiło to wrażenia na odbiorniku.Działał dalej. Faktem jest, że odległość od nadajnika nie była duża bo kilkanaście metrów i trzy ściany po drodze. Z tego co wiem odbiorniki "carbonowe" różnią się od zwykłych tylko długością anten,gdyż wyprowadza się je na zewnątrz kadłuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam odbiornik SPEKTRUM AR 6200 z satelitką w innym modelu gdzie jest pełno węgla i karbonu.żadnych problemów nie stwierdziłem a latam tak już drugi sezon.

 

jeśli do tego odbiornika ORANGE podepniesz satelitkę to szanse na jakiekolwiek zakłócenia spadną do zera.

nie ma co dramatyzować tylko montuj odbiornik w modelu i ciesz się z latania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak dramat może sie okazać jak już bedzie za późno :) a ja chce tego uniknąć albo przynajmniej zminimalizować taką możliwość.

Model wart będzie...sporo kasy i czasu mu poświeconemu (traktuje je jak "dzieci") wiec szukam odpowiedzi nie z mchu i paproci tylko stwierdzonego faktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz jakiekolwiek wątpliwości to kup oryginalny odbiornik SPEKTRUM.oszczędność kilku stówek przy wartości modelu kilka tysięcy mija się z celem.

 

natomiast moja opinia na temat tegoż odbiornika nie pochodzi z żadnych roślinek tylko normalnego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.