Skocz do zawartości

Czy ktoś kupował w rc-warbirds.com


Ben

Rekomendowane odpowiedzi

Ben..a nie lepiej w UH wersje Full?? Tu podstawowa kosztuje 125$ z przesylka..W UH 160$ ful wersja z przesylka

 

Drobne sprostawanie sam styropian kosztuje 44,89$. Troche "bebechów"mam takich jak, Inrunner 2700Kv, regulator :) że o serwach odbiorniku i ... nie wspomnę. Brakowało by samej turbinki - ale to nie problem czy jakaś tam przepaść cenowa, bo koszt z przesyłką to ok 20$.

 

Chociaż wspomnianą opcje również biorę pod uwagę :crazy: Jak na razie "macam" możliwości rynkowe w stosunku do możliwości finansowych - mile widziane wszelkie wskazówki i sugestie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zastanawiam sie czy przy takim pudle i wadze ( 2,5kg ) z UH czy nie dowala cla i VAT-u. Poki co paczki przychodzily dosc male badz to koperty badz male pudelka ale jak to bedzie w przypadku duzego modelu i wagi? Czy ktos kupowal cos co wazylo tak sporo i mialo konkretne juz gabaryty? tzn chodzi konkretnie o model jakis z UH????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kupowal cos co wazylo tak sporo i mialo konkretne juz gabaryty? tzn chodzi konkretnie o model jakis z UH????

Kupowałem w UH modele samochodów spalinowych 3,6kg - dało radę, ale to jest zawsze kwestia przypadku/szczęścia.

 

Moim zdaniem akurat komplet BAE w UH się opłaca.

Osprzęt można odsprzedać, a porównując ceny (tego co da się porównać) w RC-Warbirds jest troszkę drożej i dużo droższa wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :o

Kliknąłem i czekam teraz na pierwszą przesyłkę z Singapuru (16.12.07)

 

Edit (lipiec 2008)

Właśnie paczkę wysłali (20.12.07)

Paczka trafiła na cło (o dziwo agencja celna, a nie UC) 7.01.08

Udało się przebrnąć przez formalności, opłaciłem "dług celny" (14.01.08)

Dzisiaj, 21 stycznia 2008 paczka w końcu dotarła.

Mimo potrójnego kartonu była trochę sponiewierana.

Otworzyłem przy kurierze, ale na pierwszy rzut oka zawartość nie ucierpiała :D

 

Edit

Sprawa cła w wykonaniu Agencji Celnej z Gubina ciągneła się 6m-cy i jeszcze 2x dopłacałem :evil:

Natomiast drugie zamówienie w rc-w przeszło bezproblemowo.

Kwota była podobna, ale wielkość paczki nieporównywana.

Fakturę zaniżyli z własnej woli i od zamówienia do otrzymania przesyłki wszystko trwało 6 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.