Krzysiek Hanuszkiewicz Posted December 12, 2007 Posted December 12, 2007 Czy ktoś z Was wie jak przywrócić w Sanwie RD6000 fabryczne ustawienia? Kiedyś grzebałem w trybie serwisowym by zmienić MOD i zginęło mi częś funkcji z menu radia. Nie mam ustawień BASIC / ADVENCED , w trybie HELI nie mogę wybrać rodzaju sterowania tarczą :evil: "Dotykałem" wszystkich funkcji trybu serwisowego i nic !
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.