Skocz do zawartości

HPI Savage XS Flux - film z jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatnie kilka dni autko dostało ostry wycisk, wykonało kilkadziesiąt skoków. Dwa razy zakończyły się na siatce, raz na drzewie, a jemu nic :D Jestem pełen podziwu, jest mega wytrzymały, a nawet bardziej ! Co do kolców to myślałem o tym, ale mam tylko jeden komplet fabrycznych opon i nie ma sensu ich niszczyć. Jak je zjadę to wkręcę kolce. Wyposażenie stockowe , model jest taki jaki wyszedł z fabryki czyli silnik Flux VEKTOR 4000 , regulator Flux VAPOR Pro. Pakiet to 2S LiPo 5300mAh nanotech w hardcase.

 

Robercie- masz rację, wtedy nie miałoby to sensu :) Kamerkę miałem tylko przez chwilkę wczoraj i akurat tak wtedy wyszło z lądowaniami ;P W zdecydowanej większości przypadków ląduje na czterech. Inaczej bym nie skakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Co do kolców to myślałem o tym, ale mam tylko jeden komplet fabrycznych opon i nie ma sensu ich niszczyć. Jak je zjadę to wkręcę kolce. [...]

 

Zrob sobie lancuchy na kola... na ubitym sniegu i lodzie zdecydowanie daja rade. Ale temperatura musi byc ujemna, bo gdy snieg sie lepi, to z kol robia sie balwanki. Tak czy siak warto sprobowac :)

 

PC290017.JPG

PC290034.JPG

PC290066.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak je zrobiłeś ? Wygląda kozacko :D

To nic trudnego Kornel... kupujesz jakis cienki lancuch [np. 2mm, w prawie kazdym sklepie metalowym], mierzysz i wyliczasz odcinki odpowiednie dla Twojego kola, przycinasz lancuszki i laczysz wszystko. Do zaciskania kombinerki niezbedne.

 

Na oryginalne kola w moim Summit'cie zuzylem 476 ogniw, czyli okolo 6,5 mb lancucha [na jedno kolo: 2x28 ogniw po obwodzie oraz 7x9 ogniw poprzecznie]. Chwila roboty B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, ale z tym "chwila roboty" to chyba dobra ściema :D Nigdy nie miałem w rękach łańcuchów do auta, nie wiem nawet jak się je zakłada :unsure: Będę musiał troszkę poczytać w sieci. Pięknie się prezentuje ten Twój summit ...

 

Myślałem, że mój pierwszy skok z filmiku jest już całkiem całkiem spory, ale ten gość mnie rozwalił :lol: Biedny ten Savage ...

http://www.youtube.com/watch?v=QGNYa_66PuM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, ale z tym "chwila roboty" to chyba dobra ściema :D Nigdy nie miałem w rękach łańcuchów do auta, nie wiem nawet jak się je zakłada :unsure: Będę musiał troszkę poczytać w sieci. Pięknie się prezentuje ten Twój summit ...[...]

 

Tez nigdy nie zakladalem lancuchow w aucie i chyba zazwyczaj maja one inna budowe. A czas robienia tych do modelu to nie sciema... zrobienie czterech na wszystkie kola zajelo mi niecala godzine. To nic trudnego...

 

Dzieki - Summit prezentuje sie pieknie, ale jezdzi jeszcze piekniej... moze nie tak szybko jak Twoj SavageXS, ale w terenie jest naprawde niesamowity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.