Skocz do zawartości

Edge 540


Etro

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Właśnie czytałem temat o minimagu i łażąc po linkach znalazłem jeszcze taki model , http://www.rcmodelsport.pl/index.php?products=product&prod_id=1857 na który już się chyba zdecyduję, górnopłat i pisze że skierowany dla początkujących więc myśle że będzie ok :wink: ale mam nadzieje że coś napiszecie o nim od siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys dobrze przeczytal watki o modelach dla poczatkujacych to pewnie zauwazylbys ze zazwyczaj odradzamy kupna zestawow RTF czyli z aparatura i inna elektronika, z tego wzgledu ze jest ona zazwyczaj bardzo niskiej jakosci. Ja osobiscie radzilbym Ci albo zainteresowac sie ktoryms z modeli z pianki - albo Easy gliaderem lub Minimagiem od Multiplexa albo szybowczykiem robbego opisanym gdzies juz wczesniej na forum. Ewentualnie zawsze mozesz zbudowac cos samemu. Jakies RWD (opisane na forum) lub cos innego trenerkowatego.

Co do aparatury to w dziale elektronika jest odpowiedz jaka aparatura dobra jest na poczatek , wystarczy poczytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ale tym nie nauczysz się latać :!: :!: Po co zmarnować te 500 zł jak za 350 możesz mieć sky lady na której na pewno nauczysz sie latać i pieniądze te nie pójdą w błoto.Te modele które chcesz kupić są raczej(a raczej na pewno :mrgreen: ) dla zaawansowanych modelarzy :!: No chyba że chcesz rozbić ten model po 5-6 sec lotu :? Jak pisałem ja i inni kupuj sky lady a na pewno nie pożałujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.