pacyn Posted December 17, 2007 Posted December 17, 2007 Witam wszystkich modelarzy latających.Mam na imię Patryk,mam 18 lat.Mieszkam w Leżajsku. Interesuje sie modelarstwem od drugiej podstawówki .Na początku mojej modelarskiej przygody sklejałem modele kartonowe i plastikowe,dopiero trzy sezony temu przerzuciłem się na modele zdalnie sterowane. Na swoim sumieniu mam zbudowane dwa modele,mianowicie RWD-5 i Troll ,oba modele są wykonane z depronu i planuje wykonanie delty. Wszystkich serdecznie pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.