Jump to content

regulator i dziwne serwa

kapi

Recommended Posts

kupiłem sobie regulator Tower Pro MAG 8 i nam z nim pewne problemy:instrukcja jest jakaś nie kompletna a każdy mówi że ta jest nie właćsiwa to po :? pierwsze

jak go już zaprogramowałem to okazało sie że serwa chodzą jak silnik jak daje ster w prawo to ono zwalnia a jak w lewo to przyśpiesza a na środku to się kręci :D wprawdzie to stare serwo ale tak robić nie powinno jeśli ktoś zna przyczyne tych problemów to prosze mi pomoc :roll: a i gdyby miał ktoś instrukcję (prawdziwą) to prosze mi przesłać albo podać link strony

Napisz JASNO i jednoznacznie co sie dzieje - Twoj post jest tak zawily, ze w sumie nie wiadomo co sie kreci wkolo czego :?:

Napisz jakie masz radio, odbiornik ( serwo ) - moze jakies mixery ustawiles ?

Wstaw tez kilka przecinkow, bo czytajac malo sie nie udusilem :)

ono sie kręci cały czas jak nic nie ruszam do dajmy że jest na kanale od skrętu jak nic nie ruszam to sie kręci tak średnio (cały czas) a jak dam dzwignię w lewo to zwalnia a jak w prawo to przyśpiesza 8)

jak daje ster w prawo to ono zwalnia a jak w lewo to przyśpiesza
a jak dam dzwignię w lewo to zwalnia a jak w prawo to przyśpiesza

Ale mieszasz .... Spróbuj napisać o co Ci chodzi tak aby każdy zrozumiał. Napisz i kilka razy przeczytaj co napisałeś a nie pisz postów pod postem w ogóle nie myśląc o czym pisałeś przed chwilą...

A masz inne serwo - do testow ?

Nie spotkalem sie jeszcze z serwem, ktore moze sie krecic w kolko (widac malo widzialem) albo jest rozwalony ogranicznik.

Masz w tym radiu jakies trymery ? - jesli tak to daj w lewo trymer - az sie serwo kompletnie zatrzyma. - Choc obawiam sie, ze trymera moze braknac...

PS. Nijak nie widze zwiazku pomiedzy regulatorem, a takim zachowaniem serw.

Koles ma uwalona zebatke w serwie,dlatego slychac silnik w serwie-ze sie kreci.Czasem moze byc tak , ze serwo zalapie-poruszy ramieniem orczyka.

Gdyby jeszcze napisal to po polsku,cztery posty wczesniej ,wiadomo by bylo ze to ten problem.

Kolego-jak wlaczysz radio,niczego nie dotykajac,slychac silnik w serwie ?

po prostu cały czas sie kręci :? (nawet jeśli niczym nie ruszam ) przypuśćmy że podłączyłem to serwo do kanału steru kierunku

jeśli drążek jest na środku serwo cały cza sie obraca a jeśli przesune dżwignie w lewo to serwo zwalnia , jeśli przesune dżwignie w prawo serwo przyśpiesza 8)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.