Skocz do zawartości

regulator i dziwne serwa


kapi

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem sobie regulator Tower Pro MAG 8 i nam z nim pewne problemy:instrukcja jest jakaś nie kompletna a każdy mówi że ta jest nie właćsiwa to po :? pierwsze

jak go już zaprogramowałem to okazało sie że serwa chodzą jak silnik jak daje ster w prawo to ono zwalnia a jak w lewo to przyśpiesza a na środku to się kręci :D wprawdzie to stare serwo ale tak robić nie powinno jeśli ktoś zna przyczyne tych problemów to prosze mi pomoc :roll: a i gdyby miał ktoś instrukcję (prawdziwą) to prosze mi przesłać albo podać link strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak daje ster w prawo to ono zwalnia a jak w lewo to przyśpiesza
a jak dam dzwignię w lewo to zwalnia a jak w prawo to przyśpiesza

Ale mieszasz .... Spróbuj napisać o co Ci chodzi tak aby każdy zrozumiał. Napisz i kilka razy przeczytaj co napisałeś a nie pisz postów pod postem w ogóle nie myśląc o czym pisałeś przed chwilą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz inne serwo - do testow ?

Nie spotkalem sie jeszcze z serwem, ktore moze sie krecic w kolko (widac malo widzialem) albo jest rozwalony ogranicznik.

Masz w tym radiu jakies trymery ? - jesli tak to daj w lewo trymer - az sie serwo kompletnie zatrzyma. - Choc obawiam sie, ze trymera moze braknac...

PS. Nijak nie widze zwiazku pomiedzy regulatorem, a takim zachowaniem serw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles ma uwalona zebatke w serwie,dlatego slychac silnik w serwie-ze sie kreci.Czasem moze byc tak , ze serwo zalapie-poruszy ramieniem orczyka.

Gdyby jeszcze napisal to po polsku,cztery posty wczesniej ,wiadomo by bylo ze to ten problem.

Kolego-jak wlaczysz radio,niczego nie dotykajac,slychac silnik w serwie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu cały czas sie kręci :? (nawet jeśli niczym nie ruszam ) przypuśćmy że podłączyłem to serwo do kanału steru kierunku

jeśli drążek jest na środku serwo cały cza sie obraca a jeśli przesune dżwignie w lewo to serwo zwalnia , jeśli przesune dżwignie w prawo serwo przyśpiesza 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.