Skocz do zawartości

WAŻNE !!! Potrzebna pomoc dla syna jednego z naszych kolegów


Gość tom_tom

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zamieszczam prośbę z sąsiedniego forum modelarzy redukcyjnych - potrzebna pilna pomoc finansowa dla chorego, 2,5 letniego synka naszego kolegi modelarza - liczy się każda suma (mały miał anginę i pojawiły sie bardzo poważne komplikacje z sercem - potrzebna kasa na leki)

 

Poniżej link do tematu na sąsiednim forum

 

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=136424&t=136424&filtr=0

 

Za zgodą Bartka zwracam się do Was z prośbą o każdą możliwą pomoc w pozyskaniu środków na ratowanie życia Michała - synka Bartka. Pomóżmy naszemu koledze licząc na to, że kiedyś inni pomogą nam. Każda wpłata na poniżej podane konto będzie bezcenna.

 

Bartłomiej Kot

ul. Dolnobrzeska 46e m1

54-072 Wrocław

mBank

36 1140 2004 0000 3102 3340 6886

"dla Michałka"

 

Pozdrawiam - Tomek

 

PS Życzymy Wszystkim, wraz z całą moją rodziną, spokojnych Świąt !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy możliwość pomóc choremu dziecku.

Wiem, że takich przypadków są tysiące (naprawdę, wiem coś o tym).

Pomóżmy temu dziecku, wpłacajacie pieniądze na konto rodziców - oni najlepiej wiedzą co im jest potrzebne.

Jest nas już ponad 1100 osób, jeżeli każdy odmówi sobie drobnej przyjemności - naprawdę może pomóc temu choremu maluszkowi.

Każde, nawet drobne wpłaty na pewno są mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.