diller24 Posted December 22, 2007 Posted December 22, 2007 Jeśli można prosić o opinię aparatury E-Sky 404 (4 kanały) nie wiem czy coś takiego jest warte uwagi? Pozdrawiam
mieczotronix Posted December 27, 2007 Posted December 27, 2007 ja mam taką od lamy - oglądałem ją w środku - szczyt techniki to nie jest - do latania mikrośmigłowcem w promieniu kilku m od siebie się nadaje - do latania parkflyerem pewnie też. Trzeba by przetestować jaki ma zasięg.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.