instruktor Posted December 23, 2007 Posted December 23, 2007 http://img177.imageshack.us/img177/2579/cukiernicaii9.jpg w piatek jak zwykle przed pracą( w modelarni) należało zrobic jakąś kawusię ,sypiąc cukier spojrzałem na napis i zacząłem zastanawiać się ile to ma lat i doszedłem do wniosku że jest nieco starsze niż ja
Kostek Posted December 27, 2007 Posted December 27, 2007 Liga działała do 53r.Masz w modelarni kawałek historii. Cukiernica zasłużyła już na miejsce za szybą.
instruktor Posted December 27, 2007 Author Posted December 27, 2007 Oczywiscie masz rację, ale to jest"użytkowy" zabytek Gdybyś był kiedyś w Kaliszu zapraszam na kawę oczywiscie z cukrem z w/w zabytku ,niepowtarzalny smak:):)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.