mucha93 Posted December 24, 2007 Posted December 24, 2007 Mój hangar nie jest może bardzo obfity ale zawsze coś Na pierwszy odstrzał idzie ESA Mustang (no już nie ESA).Latał przyjemnie,ale akrobacje też mógł robić.Z nudów zacząłem go przerabiać zrobiłem szybkę w środku ludek z lego.Następnie dorobiłem mu płozy na śnieg. Dane: Rozpiętość:bodajże 800mm Długość:650mm Waga z wyposażeniem: 295 gram Jako drugi model będzie szybowiec FlAmInGo częściowo mój projekt (zerżnąłem tylko wymiary).Jak dotąd to mój największy modelik.Lata nawet ładnie. Dane: Rozpiętość: 2580mm Długość:1270mm Waga:1030gram Na zdjęciu model jeszcze ze starym kadłubem
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.