Skocz do zawartości

FOX - ik


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zapukał listonosz i przytaszczył paczkę na którą z ciekawością czekałem.

Na szczęście wszystkie trzy elementy modelu okazały się całe pomomo zgniecenia połowy paczki i nie noszą żadnych śladów uszkodzeń.

Fox to raczej na wyrost powiedziane bo toż to jest foxik

Teraz tak patrze i zastanawiam się co z tym fantem zrobić i jak zrobić. Chyba zostane przy wersji jedynie szybowcowej. Własności lotnych jeszcze nie udało mi się sprawdzić ale myślę że nie bedzie tragedii. Przynajmniej w wersji RC bo jako zabawka dla dzieci to nie zdziwi mnie jak po przelocie kilku metrów bedzie chciał wejsc w korek. Skrzydła są bez wzniosu ai końcówki nie są wywynięte co mnie cieszy ogromnie bo w końcu fox przypomina foxa a że małe jest piękne to nie musze przekonywać.

TAk to maleństwo prezentuje się w całości i w cześciach

post-48-0-36814400-1368537741.jpg

post-48-0-26771800-1368537747.jpg

post-48-0-53508100-1368537756.jpg

post-48-0-45293800-1368537761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam, możesz napisać coś więcej o modelu (wielkość, gdzie zakupiłeś)?

Tez szukam takiego małego latadła.

Próbowałem z foxem multipleksa, ale to była porażka.

Natomiast ciut większy Swift przerobiony na motoszybowiec rc (ok. 600mm rozpietosci, 35zl w wersji "rzutek") lata znakomicie. Potrafi nawet ładnie szybować.

Ten Twoj Fox wygląda rasowo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.