Skocz do zawartości

Hitec Eclipse 7 35mhz


grzechu84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któs urzywa tej aparatury?

Jakis czas temu z kolegą udało nam się przerobić ją z mode1 na mode2 (gaz z prawej) . Natrudziliśmy sie co nie miara. Wszystko działało do momentu gdy chciałem ostatio zmiksowac klapolotki na 1 i 6 kanale. Nic. Klapy działają jak lotki:) na pokretle. Aparatura ma tak sztywne oprogramowanie, że nawet kanału 5 nie ma jak w tedy obsłużyć.

kabelki łaczyliśmy od trymerów na różne sposoby. Niestety nikt nie wykonał fotki przed zmianami :/

Czy była by mozliwość posiadacza takiej apki z mode 2 o kilka fotek samego środka-miejsca gdzie trymery łaczą się z płytką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aj faktycznie pomyłka, przerabiałem z mode 2(gaz z lwej) na mode1(gaz z prawej). Jeżeli ma ktoś takżą apke z mode 2 bardzo proszę o jakąś fotkę elektroniki, jak wyżej pisałem.

 

Wysyłam link http://www.rcdesign.ru/articles/radio/eclipse_btn_mod może pomoże ! Sam przerabiałem z Mode 1 na Mode 2 i wszystko działa ! Ta wersja z linku jest Mode 1 na przerobienie na Mode 2

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.