Guest Anonymous Posted December 26, 2007 Posted December 26, 2007 witam interesuje sie rc czyli wszystko co sterowane od roku 2000 przypadkiem wpadłem na to forum nie mam narazie zadnego modelu to to sie zmeni na pewno :roll:
emilfranek Posted February 10, 2008 Posted February 10, 2008 Witam! czy miałes juz jakąś styczność z modelami? Jesli nie to napoczątek zacznij przygode od modeli wolno latających.najlepiej jak byś sam je bydował poniewarz wtedy nauczysz sie krok po kroku budować modele
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.