Skocz do zawartości

Turnigy 9x Thorttle Hold


Łukasz99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stałem się niedawno szczęśliwym (bądź nie) posiadaczem tgy 9x. Przy zamówieniu podałem, że ma być Mode 2. Dzisiaj przy konfiguracji, za pierwszym razem przy rewesach zamiast rewersu na wysokości był rewers na silnik. Gdy chciałem zaprogramować dla bezpieczeństwa dalszej konfiguracji Odcięcie silnika. Niestety przy próbie wyłaczenia silnika... podniosła się wysokość. I tu moje pytanie czy jest możliwośc w zmiany tego ustawienia, aby "thr hold" działał poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz w menu ustawione na Mode 2? Niezależnie od tego gdzie masz sprężyny, to menu też trzeba ustawić(chociaż nie wiem, czy nie powinno być domyślnie to zrobione). Nie pamiętam dokładnie gdzie to jest, ale szukaj w menu "lewym"(czyli tam gdzie wybierasz model itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po zmianie mode1 na mode 2 w menu,gaz mam na drążku wysokości. Po włączeniu opcji przełącznik nadal nie działa. Gaz opisany na display opisany lako ele, a wysokośc jak thr.

 

EDIT:

 

Problem został zażegnany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.