mammuth Posted December 27, 2007 Posted December 27, 2007 Opadliwosc przebrzydla za oknem w czasie urlopu to cos co kazdy z nas kocha najbardziej. Wiec siedze tak, ogladam zapas depronu, jakies silniczki, pakiety, wegiel masci wszelakiej i kombinuje - co by tu tez z tego zrobic. Probowalem sobie Bladem polatac ale wszystko jest w nim tak poluzowane, ze nawet zona mnie pogonila (w pokoju akwarium 230L ,32 "incze szarpa" i kwiatek - cytuje - "trzymaj sie od kwiatka z dala jesli lubisz te swoje samoloty ogladac w jednym kawalku). Dochodzi do tego lenistwo - no qrcze nie chce mi sie nic samemu wymyslic :oops: Co moge z tych swoich gratow zbudowac, bez potrzeby drukowania planow (drukarka na pietrze + lenistwo = niechec do lazenia gora-dol) aby zajac czas ? Czekam na najbardziej nawet zakrecone pomysly, chocby po to aby sobie pobzdurzyc PS. Opady beda przez kolejne 2 dni minimum :x Zalamka.... Mam nadzieje, ze choc Wy mozecie sobie polatac.
Marcinmb Posted December 27, 2007 Posted December 27, 2007 zbuduj to co ja slizga snieznego:) mozna mu dac plozy i bedzie jeszcze lepiej jezdzil mój smiga pieknie...a jaki drift :devil: zbudowalem go z nudów i z tego co mialem w domu zdepronu tez by sie dalo...
robraf Posted December 28, 2007 Posted December 28, 2007 qrcze a u mnie zero śniegu tylko troche zimno zbuduj sobie samolot vtol z depro taki jakby latajacy klozet
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.