Jump to content

Serdecznie wszystkich modelarzy witam!


Recommended Posts

Nazywam się Maciej Węgrzynowski i jestem niesłyszący. Angażuję się bardzo na rzecz środowiska niesłyszących, 3 lata temu założyłem Klub Sportowy Niesłyszących MEWA w Gdyni i organizuję w najbliższym czasie imprezę na lotnisku "Weekend w chmurach 2" w Borsku w dniach 14-16 czerwca. O imprezie pragnę napisać w odpowiednim dziale forum i zgodnie z regulaminem się witam i proszę o akceptację mojej osoby, jako nowego członka waszej społeczności modelarskiej.

 

O modelarstwie RC nie mam zielonego pojęcia. Mam trzykanałowy halikopterek z biedronki, wstyd mi, ale nie wiem nawet jaki to model. Ale lata :) i każdy od czegoś zaczynał, prawda?

 

Niemniej napisałem na niniejszym forum, gdyż pragnę Was zaprosić na imprezę "Weekend w chmurach 2" w Borsku, której jestem głównym organizatorem. Jest to impreza paralotniowa niesłyszących, lecz w programie imprezy mam prezentację wiatrakowca oraz modeli RC sterowanych radiem. Ale to temat na osobny wątek, jak tylko uzyskam taką możliwość, to napiszę wszystko od A do Z.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.